Penziony v Båstad

Ubytování v Båstad v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Båstad. Většina penzionů v Båstad se od hotelů v Båstad liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Båstad.
Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Holiday Home Salomonhögsvägen 

Foto: Holiday Home Salomonhögsvägen
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Holiday Home Salomonhögsvägen is located in Båstad. The accommodation is 45 km from Halmstad. The holiday home is fitted with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave and a fridge.


2. One-Bedroom Holiday Home in Bastad StarStarStar

Foto: One-Bedroom Holiday Home in Bastad
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Båstad in the Skåne region, One-Bedroom Holiday Home in Bastad is a 3-star property featuring free WiFi. The holiday home features sea views and is 48 km from Helsingborg.


3. Studio Holiday Home in Bastad StarStarStar

Foto: Studio Holiday Home in Bastad
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Studio Holiday Home in Bastad is set in Båstad. The accommodation is 48 km from Halmstad. Ängelholm is 28 km from the holiday home. The nearest airport is Ängelholm-Helsingborg Airport, 23 km from Studio Holiday Home in Bastad.


4. Four-Bedroom Holiday Home in Bastad StarStarStarStar

Foto: Four-Bedroom Holiday Home in Bastad
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Four-Bedroom Holiday Home in Bastad is located in Båstad. The accommodation is 26 km from Ängelholm. This holiday home comes with 4 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher and a microwave.


5. Four-Bedroom Holiday Home in Bastad StarStarStar

Foto: Four-Bedroom Holiday Home in Bastad
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Four-Bedroom Holiday Home in Bastad is located in Båstad. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home includes 4 bedrooms and a living room with a TV. Halmstad is 40 km from the holiday home.


6. 0-Bedroom Holiday Home in Bastad StarStarStar

Foto: 0-Bedroom Holiday Home in Bastad
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Båstad in the Skåne region, 0-Bedroom Holiday Home in Bastad is a 3-star property featuring free WiFi. The property has sea views. The holiday home includes a kitchenette with an oven and a microwave, as well as a coffee machine.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: